פוסטים נוספים

קורקינט חשמלי מומלץ

עם כל כך הרבה מותגים ודגמים שונים של קורקינטים חשמליים, אין ספק שהחיפוש אחר הקורקינט החשמלי המתאים לכם ביותר יכול…

תחזוקה שוטפת לקורקינט חשמלי

תחזוקה שוטפת של הקורקינט החשמלי שלכם תסייע בשמירה על תפקודו התקין לאורך זמן ותבטיח כי תוכלו ליהנות מנסיעה טובה ובטוחה.…

קורקינט חשמלי יד 2 – מה חשוב לדעת

קורקינט חשמלי יד 2 יכול להתאים לאנשים רבים, והחיסכון הכספי ברכישת קורקינט משומש הוא בהחלט שיקול לגיטימי. עם זאת, לפני שקונים קורקינט חשמלי יד 2 יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, והנה שלושת החשובים ביותר לדעתנו:

בטיחות

כשמדובר על קורקינט חשמלי יד 2, לאדם הממוצע אין באמת כלים או ידע כדי לבדוק האם הקורקינט המסויים אותו רוצים לרכוש הוא אכן בטיחותי ובמצב טוב. תקלות במנוע, תקלות בבלמים ופגיעות בשלדה הם רק חלק קטן ממכלול שלם של בעיות שלא בהכרח ניתן לראות בעין. בעיות מסוג אלו עלולות ״במקרה הטוב״ לעלות לכם ביוקר עבור תיקונים כאלו ואחרים, ובמקרה הרע לסכן את הרוכב עצמו כמו גם את מי שמסביבו.

אחריות

קורקינט חשמלי יד 2 מגיע אליכם as is, כלומר כמו שהוא. מרגע שרכשתם קורקינט חשמלי יד 2 אין לכם לפי לפנות במקרה של תקלה או חלק תקול, אין לכם את מי לשאול שאלות אם צריך, להתייעץ אם צריך ולבצע שדרוגים ותיקונים במידת הצורך. הקורקינטים החשמליים של Mii2 נמכרים עם אחריות מקיפה וכוללת למשך 24 חודשים ואחריות על השלדה למשך 5 שנים! אז נכון, קורקינט חשמלי חדש יעלה לך יותר, אבל כמה שווה השקט הנפשי שלך?

שירות

קמת בבוקר, עלית על הקורקינט החשמלי שלך שרכשת ביד 2 ופתאום הוא הפסיק לפעול. ועכשיו מה? צריך לחפש מעבדת תיקונים, לברר, לעשות כמה טלפונים, להביא את הקורקינט לטיפול ולקוות שיוכלו לעזור לך. אצלנו ב-Mii2 לא רק מקבלים טיפולים שוטפים חינם לכל החיים, אלא גם תמיד תקבלו תשובה לכל שאלה, מענה לכל תקלה ותמיד יהיו ״אבא ואמא״ לקורקינט שרכשתם.

השורה התחתונה

נכון, קורקינט חשמלי יד 2 יכול אולי להיות זול יותר מקורקינט חשמלי חדש. אבל האומנם? אם לוקחים בחשבון את הזמן, כאב הראש, העלויות הנוספות וכל השאר – לא בטוח שלאורך זמן העלות של קורקינט חשמלי יד 2 תהיה נמוכה יותר מזו של קורקינט חשמלי חדש. אנחנו מאמינים שאין מחיר לשקט נפשי ואין מחיר לשירות מצויין. בואו אלינו ל-Mii2, קחו את הקורקינטים שלנו לנסיעת מבחן ובחרו את הקורקינט החשמלי המושלם עבורכם. שירות? אחריות? אנחנו תמיד כאן עבורכם.