פוסטים נוספים

קורקינט חשמלי מומלץ

עם כל כך הרבה מותגים ודגמים שונים של קורקינטים חשמליים, אין ספק שהחיפוש אחר הקורקינט החשמלי המתאים לכם ביותר יכול…

תחזוקה שוטפת לקורקינט חשמלי

תחזוקה שוטפת של הקורקינט החשמלי שלכם תסייע בשמירה על תפקודו התקין לאורך זמן ותבטיח כי תוכלו ליהנות מנסיעה טובה ובטוחה. לפניכם חמש נקודות שכדאי לדעת בעניין תחזוקה שוטפת לקורקינט החשמלי שלכם:

טענו את הסוללה באופן קבוע

טעינה סדירה של הסוללה חיונית כדי להאריך את חייה ולהבטיח את תפקודה התקין. הקפידו לטעון את הקורקינט החשמלי לאחר כל שימוש ולעולם אל תיתנו לסוללה להתרוקן לחלוטין. לטיפים נוספים לגבי טעינה בטוחה לחצו כאן.

בדקו את המנגנונים השונים

בדקו באופן קבוע את המנגנונים השונים של הקורקינט החשמלי כמו מנגנון הקיפול והחבקים, את כל החברים והברגים ואת תקינותה של מערכת התאורה ומחזירי האור. אם משהו אינו כשורה פנו אלינו לייעוץ מקצועי.

בדקו את לחץ האוויר בצמיגים

יש לבדוק באופן קבוע את לחץ האוויר בצמיגים של הקורקינט החשמלי ולשמור אותו בטווח המומלץ על ידי היצרן. לחץ אוויר נמוך בצמיגים עלול לפגוע ביציבות, לגרום לצריכה אנרגיה מוגברת ולמהירות מופחתת.

בדקו את הבלמים

לפני כל נסיעה בדקו שהבלמים פועלים כראוי. אם הבחנתם בבעיה כלשהיא בבלמים, הביאו את הקורקינט החשמלי אלינו לבדיקה. הבלמים הם קריטיים לבטיחות הקורקינט החשמלי שלכם ולכן חיוני לשמור אותם במצב תקין בכל זמן.

נקו את הקורקינט באופן קבוע

השתמשו במטלית לחה כדי לנקות את הקורקינט החשמלי שלכם באופן קבוע ובעיקר את הגלגלים ואת משטח הדריכה. לכלוך, אבק ובוץ עלולים להשפיע על ביצועי הקורקינט לאורך זמן.