Mii2 – כמו לרכוב על ענן…

אין כמעט תל-אביבי חובב קורקינטים חשמליים שלא מכיר את mii2 ואת רם פאר הבעלים, שטרנד הקורקינטים החשמליים לא עושה עליו יותר מדי רושם… בהיותו מחלוצי התחום בארץ עוד מימי טרקר, חנות הקורקינטים הראשונה בארץ ועד היום עם mii2, דרך kooper קופר (קורקינט פאר) המיתולוגי שמאות ממנו מסתובבים עדיין לאחר 10 שנים ברחבי העיר ואף זכה לחיקויים וזיופים רבים בשל הצלחתו הרבה.

mii2 יצרנית ומשווקת של הקורקינט הטוב והאיכותי בעולם בדגש על בטיחות, יציבות, אמינות ועיצוב.

הכול בייצור עצמי במפעל פרטי, עם מרכז פיתוח ומחלקת D&R ישראלית, בקרת איכות גרמנית וסטייל ניו יורקי. Mii2 עומדת להתרחב לארה"ב וכיום כבר מוקמות בשלבים מתקדמים להקמת חנויות זכיין באיטליה ובאנגליה.

״כמו לרכוב על ענן״ הוא משפט אמיתי מלקוח, אחד מ-10,000 כאלה בארץ, מרביתם ככולם לקוחות נאמנים ומרוצים שיודעים שיש להם אימא ואבא לכל החיים עם כל בעיה קטנה כגדולה בכלי, החל מהכנסה של הכלי לסדנת השירות המתקדמת והוצאתו תקין ומוכן לנסיעה תוך 3 שעות גג ב-99.9% מהמקרים, כולל שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת ועד החלפת מדבקות וניקיון הכלי ועד הפרט הכי קטן – כל מה שצריך כדי לחזור כמה שיותר מהר ובטוח לכביש או לשביל האופניים.
 
Mii2 מספקת חווית קניה ושירות שלא רגילים לראות בארץ והמבוססת על 4 מרכיבים: בטיחות מקסימלית, ניצול אנרגיה אופטימלי, חווית קניה ונסיעה אידאלית.

מה מייחד את Mii2 בשוק הקורקינטים התחרותי היום בישראל? 

"בטיחות קודם כל ומעל הכול. ב-2009 הקמנו לקופר kooper מפעל בתל אביב ממש כמו יצרן רכב. המפעל עבר לסין בגלל רגולציה ובירוקרטיה אבל זה מפעל שלנו לכל דבר ואנחנו מוגדרים כיצרן רכב בינלאומי עם אישור מהאיחוד האירופאי. בנינו קורקינט ברמת הפרימיום שעומד בעומסים אפילו מעבר למה שמותר בחוק כמו רכבים בסטנדרט ובתקן המחמיר ביותר, החל מרצפת היצור, התכנון, חומרי הגלם וטכנולוגיות בלעדיות עם פטנט רשום שיישמנו מכלים שלנו ומהעולם הטכנולוגי בענף הרכב: אנחנו משתמשים בטכנולוגיית סינוס, הכול בפיתוח עצמי עם הטמעה של מערכות מכניות קיימות בכלי שפיתחנו ואפשרו לנו לבנות כלי חדש לחלוטין, קל ומתקפל, עם טכנולוגיה מתקדמת, מעוצב וחדשני ובטיחותי ברמה אחת מעל כולם.  

ללא ריתוכים, ללא חיבורים, ללא ברגים – *מונובלוק* 

יצרנו שלדה ייחודית מתקדמת, היחידה מסוגה בעולם בעלת פטנט עיצוב רשום בארה"ב, אירופה, סין וישראל. הקורקינט החשמלי שלנו הוא מונו בלוק – יחידה אחת חזקה וגמישה עם יכולת בלימת זעזועים אולטימטיבית ייחודית. שאבנו את הידע ממערכות הבטיחות ומהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הרכב. 

אנחנו שמים דגש ב-Mii2 על שלושה דברים בסיסיים שחשובים לכל כלי שעולה על הכביש ומספקים לא רק כלי תחבורה אורבני משולם אלא חוויה שלמה: 

בטיחות – כל משלוח שלנו שיוצא מהמפעל שלנו עובר בדיקה קפדנית אחד אחד, קורקינט אחרי קורקינט. אין אצלנו מה שנקרא מוצר מדף אקראי. בנוסף, גם כאן, בארץ, כל כלי שיוצא מהחנות עובר בדיקה נוספת לפני שהוא משוחרר ללקוח. כמו כן יש לנו את מערכת הבלימה המתקדמת והייחודית בעולם! נסיעה בטוחה מתחילה בביטחון שהבלימה שלך בטוחה והכלי שלנו הוא הכלי היחיד שבאמת בולם! ובנוסף יש תאורה מובנית 360 לראות ולבטיחות.

שירות – יש לנו בממוצע כ-100 כניסות ביום רק למחלקת שירות. האחריות על הכלי היא לשנה אבל אנחנו מספקים תחזוקה לכל החיים כולל טיפול חינם ללא חלקים, למשל כידון חופשי, חוטים בולטים, אפילו מנקים את הכלי כי מבחינתנו כל לקוח הוא שגריר שלנו בחוץ. משלמים רק על החלק כמו בבלאי על רפידת בלם למשל. בנוסף אנחנו מתריעים על בעיות בטיחות וכל לקוח שלנו נמצא במעקב והיסטוריה, כך שאם צריך להמליץ על החלפת מזלג למשל עבור לקוח שהכלי שלו ישב באוטו 3 שנים נניח, או היה בים וכדומה, אנחנו אומרים לו מה מצבו על מנת שיעשה טיפול מונע, ימנע מתאונה ויאריך את חיי הכלי.

ניצול אנרגיה – זה אומר הגדלת טווח הנסיעה ללקוח על ידי התאמת הדגם הטוב ביותר לצורכי הלקוח ול״דיילי קומיוט״ שלו, סוללות מתקדמות וכדומה.

Mii2 מספקת מנגנון קיפול ייחודי, הכי חזק מכאנית בשוק, הכי יציב, אין חופש בכידון, נסיעה יציבה, בטיחותית, חלקה ונכונה. ההנדסה של המכשיר עצמו מאפשרת זאת בלי בולמי זעזועים! רם אומר שהוא מוכר חוויה ולא רק את הקורקינט הכי טוב בארץ: "המטרה היא לספק כלי חשמלי עירוני שאתה לובש אותו… לא מתבאס להוריד אותו מקומה שלישית או להיכנס אתו לרכבת. כלי שמתאים לכולם, נשים, סטודנטים, כאלה עם דירה קטנה וכו'. מישהו שגר במודיעין למשל, עובד בתל אביב אבל שם את האוטו ברידינג ועושה את ה-LAST MILE לעבודה עם הקורקינט.

עוד כמה יתרונות ייחודיים ל-Mii2

  • קורקינט בהתאמה אישית – היחיד עם 5 צבעים, צבע מטלי איכותי בשילוב חלקי אנודייז.

  • קרש עץ מדוגם – משטח נוח, מראה פחות תעשייתי, יותר עיצובי, קרש עץ שנותן תחושה חמה של בית ואחיזה מעולה.  

  • מעל 30 עיצובי מדבקות נגד החלקה לקרש!

  • מעל 150 מדבקות קטנות נוספת עם עיצובים חינם.

"כל כלי הוא ייחודי ויחיד" – חבר'ה באים ויושבים שעות על עיצוב אישי לכלי שלהם. 

מה משמעות השם של החנות? 

משמעות השם Mii2 היא Made In Israel.

משמעות השם YOO2 היא Your Only Option.

הסלוגן של המותג הוא Standing On Your Own. 

יש גם 2 דגמי קסדות מיוחדים עם התקנים הכי מחמירים בעולם, הכי בטוחות בעולם: 

כן, Mii2 ייחודית אפילו בקסדות – 4 צבעים, עם שני צדדים להחלפה, כמו שתי קסדות בקסדה אחת!   

תיקי כידון, מחזיקי טלפון – הכול ביצור עצמי קסטיום מייד וגם:

טכנולוגיית תאורה לבישה, מדבקות תאורה על הקרש חומר כימי מיוחד שמחזיק מעל ל-6000 שעות!